ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Кращі військкомати Франківщини відзначили нагородами

20 грудня в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбулось підведення підсумків службової діяльності військових комісаріатів області у 2019 році.

Військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир ЯРМОШУК підсумував результати діяльності військових комісаріатів області у 2019 році, а також визначив завдання на наступний 2020 рік.

Як зазначив полковник Володимир ЯРМОШУК, військові комісаріати області виконали план призову на строкову військову службу на 100 відсотків.

Також були розглянуті питання виконання завдань щодо відбору та призову на військову службу за контрактом, організації та проведення заходів з мобілізаційної роботи та територіальної оборони в області.

За підсумками найкращими військовими комісаріатами Івано-Франківської області визнано Івано-Франківський міський та Надвірнянський районний військові комісаріати.

За відмінні показники у службовій діяльності були удостоєні перехідних кубків кращі військові комісаріати області, відділи Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

Загалом, протягом 2019 року комісаріати області виконали усі поставленні завдання в повному обсязі. За результатами службової діяльності в 2019 році кращих військових комісарів районних комісаріатів області відзначено грамотами.

«Усе це заслуга наших військових комісаріатів, дружніх колективів військових та державних службовців, які протягом усього року доклали максимум зусиль, вмінь та навичок для виконання визначених завдань», - зазначив Володимир ЯРМОШУК.

Світлина від Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.