ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Кортеж відомого кримінального авторитета підірвали на трасі Львів – Івано-Франківськ. ФОТО

29 серпня, близько 10:30 на трасі Львів – Івано-Франківськ у Старому Селі Пустомитівського району Львівської області вибухнув автомобіль. Позашляховик "Мерседес" належить власнику ПАТ "Львівський холодокомбінат" Богданові Копитку.


Відомо також, що у машині на момент вибуху було четверо людей, які є працівниками "Львівського холодокомбінату".

Троє пасажирів загинули, за життя четвертого борються медики, пише ZAXID.NET, посилаючись на власні джерела.

Власника підприємства Богдана Копитка, який найімовірніше і був ціллю замаху, в автомобілі не було. За повідомленням джерела, він в останній момент передумав їхати.

Інформацію про те, що авто належить "Львівському холодокомбінату" підтвердив також речник МВС України Артем Шевченко. За його словами, сам Богдан Копитко є відомим у кримінальних колах Львівщини.

"За даними Департаменту карного розшуку Національної поліції України, скоріш за все, мова йде про кримінальну боротьбу за вплив між організованими злочинними групами у регіоні. На місці працює керівництво ГУ Національної поліції Дмитро Загарія, туди ж виїхав і начальник кримінальної поліції Вадим Троян", – повідомив Артем Шевченко.

Зазначимо, що "Львівський холодокомбінат" є одним з найбільших виробників морозива і заморожених напівфабрикатів в Україні, відомих під торговою маркою "ЛІМО".

Головний редактор газети "Ратуша", журналіст-криміналіст Микола Савельєв у Фейсбуці написав, що міну було закладено під асфальт, вона була не радіокерованою, знайдено залишки дроту.

"Двоє охоронців і водій загинули. Четвертий вижив, бо заліг за підірване авто. Сам бізнесмен їхав на "джипі" услід за охоронцями. Побачивши результати замаху, його авто об'їхало місце вибуху і зникло. На телефонні дзвінки Богдан Копитко не відповідає. Журналістів ближче НЕ підпускали, бо боялись, що десь в гущавині встановлено розтяжки. З Києва вилетіла спеціальна оперативна група, яка буде займатися розслідуванням цього масовогог вбивства", - повідомив Савельєв.