ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломию відвідав президент Американської торговельної палати. ФОТО

У Коломиї спільно з заступником голови Івано-Франківської ОДА Дмитром Романюком, заступником міського голови Романом Остяком, керівництвом райдержадміністрації та районної ради Андрій Гундер з робочим візитом завітав на завод LEONI.


- Україна потрібна для іноземного бізнесу, - розповів Андрій Гундер. - Американська торговельна палата виступає також і як платформа, де компанії обмінюються досвідом ведення бізнесу, тому дуже важливо почути реальні історії підприємств, які реально працюють в Україні, не тільки в Києві, повідомляє пресслужба міськради.
Директор заводу Руслан Грем розповів про успіхи і про те, які виклики постають перед компанією та як вдається їх вирішувати.


Так, за його словами, у 2019 році проблемою, мабуть, для всіх експортерів стали різниці курсу валют, тому довелося адаптовуватися до таких реалій.


Також він поділився досвідом, як LEONI вирішує проблему з персоналом. На базі коломийського політехнічного коледжу відкрили IT-кластер, де готуватимуть фахівців для заводу.Коломия зацікавлена в інвестиціях, тож такий діалог іноземних представництв, влади і бізнесу дуже важливий.