ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломийський Віденський бал – рятує життя

Вчора наше місто  на кілька годин  поринуло в атмосферу  зимової казки, королівського шарму, вишуканої музики та вальсу.

Дівчата в ошатних вечірніх сукнях і кавалери у смокінгах з метеликом.Концертний зал "Габсбург" переповнений людьми, які цього зимового вечора наче перенеслись на кілька століть назад, на бал, що організував хтось із королівської знаті заради благодійної мети.

Та от власне щодо організаторів.

Бал під назвою "Вартові мрії" вже другий рік поспіль організовують представники коломийської скаутської організації "Пласт". Ми поспілкувались із його координатором – Тарасом Савіцьким.

"Минулого року ми робили перший зимовий благодійний бал, він був по-своєму яскравий, всі його запам’ятали і запитували: "коли буде наступний?". Цього річ вирішили знову організувати  це дійство. Можливо бал стане щорічним.

Мета завжди благодійна – рік назад  ми збирали кошти для дітей сиріт,  із Гвіздецького сиротинцю. Також для дітей коломийських воїнів АТО – організували похід в кінотеатр та опісля смачну піцу.

Мета сьогоднішнього заходу – зібрати кошти на лікування Михайла Клапчука, це 15-річний хлопчик  у якого мікс-гепатит A+B та цироз печінки."

Команда організаторів налічувала 10 осіб, також були волонтери, представники Franco –театру, та Мистецького центру"Світовид", кожен мав свою роль на заході.

Тільки відкривши двері,  праворуч  дівчата - волонтерки готові допомогти вам залишити в гардеробній верхній одяг, ліворуч новорічна фото-зона, і звісно кульмінація , основна частина, головний зал, де і відбувалось все найцікавіше.

 

Організатори підготували насичену програму  цьогорічного балу. Вперше відбувався показ у вишиванках, від дизайнерів Марії Гнидюк та Ольги Карп’юк. Моделями виступили учасниці конкурсу краси "Міс Коломия 2018". Також серед учасників танцювальний колектив "Шанс", духовий оркестр гімназії ім. Грушевського. А ще майстер-класи з вальсу та польки.

Класична музика, джаз, танці, фуршет і на завершення виступи "Chocolate band" та Роксолани Зінчук.

"Бал був розрахований на 5 годин. Завдяки магазинам "Торба" та "Соломон" вдалось організувати фуршет , а також "Вілла Фамілія" надала власну випічку.

"Загалом в нас дуже багато меценатів, і кожному з них ми щиро дякуємо. Завдяки проведенню зимового балу "Вартові мрії"  вдалось зібрати 11557 гривень, а ще 1000 доларів США передала  сім’я меценатів, яка забажала залишитись інкогніто", - розповідає один з організаторів заходу Тарас Савіцький.Автор: Віталій Бирчак

Фото: Михайло Осачук