“Дзеркало Коломиї” продовжує проект з метою заохочення підприємців змінювати вивіски “Коломийські вітрини без рекламного хаосу”. Публікуємо приклади, як може виглядати фасад будівлі після впорядкування вивісок.
Нагадаємо,
1 червня сплив термін впорядкування вивісок. Якщо досі вивіски не впорядкували, підприємцям дадуть місячний термін на добровільний демонтаж. Опісля, у разі відмови, буде попередження про примусовий демонтаж.
А вже потім КП “Коломийська муніципальна дружина” демонтує незаконну вивіску силоміць.
[caption id="attachment_58816" align="alignnone" width="1920"]
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2017/05/fasadi_2_12-2-1.jpg)
До[/caption]
[caption id="attachment_58815" align="alignnone" width="1920"]
![](https://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2017/05/fasadi_1_12-1-1.jpg)
Після[/caption]
Читайте також: Коломийські вітрини без рекламного хаосу. Частина п’ята