ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийські поліцейські виявили незаконний посів снодійного маку - розпочато кримінальне провадження. ФОТО

Прикарпатькі поліцейські продовжують виявляти незаконні посіви снодійного маку.


Попри застороги правоохоронців не допускати понаднормові посіви макових рослин, оскільки за це Законом передбачено адміністративне та кримінальне покарання, громадяни усе ж не знищують незаконних посівів самотужки, їх виявляють поліцейські та притягують до відповідальності за незаконні дії, повідомляє обласна поліція.


Так, минулої доби дільничні офіцери Коломийського відділення поліції на присадибній ділянці місцевої мешканки виявили та вилучили близько 500 рослин «снодійного маку». За словами жінки, наркотичні рослини вона вирощувала та зберігала виключно для власних потреб.Рослини направили на експертизу, за фактом розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 310 (незаконний посів або вирощування снодійного маку чи конопель) Кримінального Кодексу України.


Поліція закликає громадян бути законослухняними та дотримуватися чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин повідомляти на лінію «102».До теми: Поліцейські Івано-Франківщини виявили незаконний посів нарковмісних рослин. ФОТО