Коломийські борці здобули нагороди на міжнародному турнірі у Львові. ФОТО

З 5 по 7 березня у Львові відбувався IX Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Франції, Молдови, Вірменії, Литви та Словаччини. Успішно виступила команда  Коломийської КДЮСШ, повідомляє Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.
Перші місця посіли: дворазовий призер чемпіонатів Європи і світу — Денис Сагалюк у ваговій категорії 86 кг; Ростислав Куриляк — 44 кг та Ілля Шкетик — вагова категорія 48 кг.
Другі місця вибороли: Артур Костюк у ваговій категорії 48 кг та Орест Петранюк — 34 кг.
Владиславу Кайдакову, який виступав у вищій для себе категорії, трішки не вистачило сил, щоб вибороти бронзу.
Усі спортсмени провели по 5-6 поєдинків.
"Вітаємо спортсменів з перемогами та тренерів: Ігоря Василишина, Григорія Шулепу, Миколу Угринчука та Любомира Симака", - йдеться у дописі.