У середу, 26 жовтня, в Бурштині в попередньому етапі КУБКА ОБЛАСТІ 2022/2023 відбувся футбольний матч між командами МФК "ПОКУТТЯ" (Коломия) та ФК "БУРШТИН"" (Бурштин).
За результатами гри команди зіграли з рахунком 0:4 на користь коломийської команди МФК "ПОКУТТЯ", чим вибороли собі путівку в 1/8 фіналу, повідомляє КОЛОМИЯ СПОРТИВНА.
![](../../../../images/general/2022/10/26/20221026233858-9508.jpg)
У неділю, 30 жовтня, о 13 год. у восьмому турі ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ 2022/2023 на стадіоні "Юність" зустрінуться команди МФК "ПОКУТТЯ" та КАРПАТИ"(Брошнів-Осада).
Приходьте та вболівайте!