Коломиянин виборов "золото" на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. ФОТО

Золотою та двома бронзовими нагородами відзначились 5 серпня українські юніори на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.
На найвищу сходинку п‘єдесталу піднявся представник Коломиї Голіней Дмитро. Атлет у запеклій боротьбі обійшов спортсмена з Чехії на 2,5 кг та зібрав у сумі триборства 872,5 кг. Підготували чемпіона бригада тренерів: В.П. Грицко та А.В. Литвин, повідомляє Національна Федерація Пауерліфтингу України IPF.
Ігор Чорнодолюк з Чернівців посів третю сходинку у категорії до 74 кг з сумою триборства 522,5 кг.
У категорії до 93 кг Ленько Дмитро, ще один представник Чернівців, також здобуває бронзову медаль з результатом 675 кг. Тренер обох призерів чемпіонату Європи Е.М. Халчевський.
"Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовими здобутками континентального чемпіонату і нагадаємо, що серед юнаків, дівчат та юніорок збірні команди України посіли перші місця у командному заліку! А вже завтра у боротьбу за найвищі нагороди вступлять спортсмени відкритої вікової групи. Вболіваймо за наших разом!" - йдеться у повідомленні.