ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиянин Максим Соснов зняв кліп для львівського гурту "MOONZOO"

"МOONZOO" – український гурт, який творить у стилях "synth-pop», "dancemusic" та блюзу. Проте, мало хто знає, що режисером їхніх кліпів вже не вперше виступає коломиянин Максим Соснов. Про роботу, тонкощі режисури і Коломию, як локацію для зйомок кліпу – спілкувалися з Максимом.Максимові – 31, він займається фотографією, режисурою та зйомками. З львівською групою познайомився у Львові, ще будучи студентом. На той час займався фотографією, а відеографією ж займається близько двох років. Першою співпрацею Максима і гурту "MOONZOO" стала праця над кліпом до синглу «Alive». Зйомки відбувалися у найстарішому львівському депо, яке збудували ще 1894 року. Потім була праця над кліпами до композицій "Colder", "Dance Till Die". Знімальний процес до останнього відбувався на частково закинутому заводі радіо­електронної апаратури РЕМА, де зараз відбуваються арт-інсталяції.

 Новий кліп на сингл "Liar" і нічна Коломия, як знімальна локація

"Прослуховуючи сингл "Liar" в автомобілі, захотілось створити схожу атмосферу у відео­кліпі, яка була присутня в той момент, коли я їхав за кермом. Зйомки відео відбувались три дні. Ми використовували ангари, коломийські вулиці та площадки виробничих заводів. У кліпі є кадри, коли зйомка головного актора відбувається з капота автомобіля. Для цього ми з підручних засобів зробили кріплення для камери, щоб отримати бажаний кадр в русі автомобіля", – ділиться Максим.Варто також згадати, що головним героєм кліпу виступив ще один коломиянин Артур Авакян – молодий 21-річний хлопець, якого часто запрошують на модельні фотосесії, а ще різноманітні зйомки, сам він займається виробами з шкіри в "Godno Manufactura".

"Це були перші мої зйомки саме в музичному кліпі, проте раніше з Максимом ми співпрацювали, і цей факт дуже допомагав, коли потрібно було продемонструвати певну емоцію на відео, виконати завдання, саме Максим багато підказував. Кліп вимагав повної віддачі. Звісно, що була і втома. Проте дуже тішило, що всі допомагали одне одному. Це була справжня командна робота", – додає головний герой кліпу Артур Авакян.Будь-який відеопроект не можливий без команди. "Машину, яка знімалась у відео, нам надали брати Осачуки – Андрій та Михайло, які теж брали участь у зйомці відео. Мій хороший друг Андрій Луца спеціально приїздив з Мукачева, щоб допомогти в зйомках. Стиль одягу та загального образу для актора створювала моя дружина Юля Соснова. Ось завдяки всій цій команді і вдалось створити відеороботу для гурту", – зауважує Максим."Для створення нових робіт надихає та мотивує кіно. Дивлюсь багато кінострічок, цікавлюсь, як працюють режисери, оператори. В подальшому хочеться розвиватися в цьому напрямку", – додає режисер.Коломия все частіше стає центром не лише фестивалів і мистецьких подій, що теж неабияк важливо, а й локацією, головним місцем, де створюються прекрасні відеороботи, музичні кліпи чи короткий метр. І це змушує кожного разу радіти, що місто розвивається, стає ще більш популяризованим, постає в нових образах, завдяки людям, які є його невід’ємною частиною, які творять у ньому і розвивають його.АВТОР: Віталій БИРЧАК

Читайте також: Власна музична студія та робота у трьох гуртах: коломиянка Роксолана Зінчук про мрію, що стала дійсністю