Коломия здавна пишається своїми спортсменами. Вони часто потрапляють на найвищі п'єдестали. Як боксер Богдан Тимчук – чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи 2022, повідомив міський голова Богдан Станіславський.
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331151932-6704.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331151932-6704.jpg)
"Богдан почав свій спортивний шлях у Коломийській ДЮСШ у 8 років. Зараз боксеру 16. Але попри юний вік, в нього за плечима не одна перемога, а попереду мрія підкорити Олімпійські ігри.
Тренери хлопця Олексій та Ярослав Данилишини бачать як росте рівень нашого боксу, і докладають до цього багато зусиль. А головне – переконані, що у Коломиї, в залі ФСК "Локомотив", одні з кращих в Україні умов для тренування.
У спорті Коломия має дуже великий потенціал. Наше завдання – спільно з професійними тренерами, талановитими спортсменами та з підтримкою міської ради його повністю розкрити", - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152210-7309.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152151-6005.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152132-1132.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152113-5533.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152054-4639.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152036-9694.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331152006-4386.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/31/20230331151948-3766.jpg)