ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломияни можуть викликати поліцію через додаток у смартфоні

У разі необхідності коломияни можуть викликати поліцію через мобільний додаток «My Pol». З допомогою додатка можна повідомити до поліції про  злочин або надіслати сигнал “SOS” у разі екстремальної ситуації чи прямої загрози життю та здоров’ю.

За допомогою додатка абоненти надсилають з телефона повідомлення про ситуацію, яку вони бачать або у яку потрапили, повідомляє обласна подіція.

Якщо немає можливості повідомити деталі, абонент тисне кнопку “SOS”, що означатиме для поліцейського у будь-який час доби невідкладно поспішити на допомогу. Її потрібно застосовувати тільки у випадку прямої загрози життю. Для цього потрібно натиснути та утримувати кнопку “SOS” і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та ваше місце перебування.

Окрім того, користувачі можуть оцінювати роботу поліцейських за номером жетону, знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги, отримувати актуальні новини правоохоронців. Закон про персональні дані спрацьовує у додатку: поліція немає можливості втручатися у ваш смартфон. Про це приватна компанія-розробник підписувала договір. Мешканців просять не зловживати додатком, аби лише перевірити роботу поліції. Адже за хибний виклик передбачена відповідальність.

У додатку розміщенні рекомендації, як спілкуватись із поліцейськими: у випадку затримання, у відділку поліції та при перевірці документів. Тут розписані повноваження поліцейських, правила поведінки, якщо ви свідок злочину.

До слова, кожен може ввести групу крові, та, при наявності, назву медичних препаратів, на які у вас алергічні реакції, та хронічні захворювання. Тоді під час нещасного випадку поліція швидше та ефективніше надасть вам допомогу.

Поліція нагадує: безкоштовний мобільний додаток «MyPol» (Моя поліція) можна завантажити з платформ Play Market та App Store.