ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиянам на замітку: як перевірити правильність персональних даних у Державному реєстрі виборців

Насамперед це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неточностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також тих, кому після останніх виборів виповнилося 18 років (голосуватимуть уперше) та хто після останніх виборів змінив прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання.

Про це повідомляється на сайті міськради, пише Дзеркало медіа.

Перевірити чи є Ви у списку виборців можна кількома способами:

Перевірити дані про себе та членів своєї родини можна онлайн через сервіс "Особистий кабінет виборця", що розміщений на веб-порталі Державного реєстру виборців.

Відеоінструкцію з поясненням, як перевірити свої дані в Держреєстрі виборців, можна переглянути ТУТ.

У будь-який робочий день прийти із паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою м. Коломия, просп. М. Грушевського, 1, каб. №32.

Перевірити свої дані в іменному запрошенні на вибори (воно повинно бути доставлено Вам дільничною виборчою комісією не пізніш як за 5 днів до дня голосування (25 березня 2019 року) або у списку виборців (надається для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої ви відноситесь за зареєстрованим місцем проживання).

Якщо виборець виявив неточності у списку, він може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Коломийської міської ради (просп. М. Грушевського, 1, каб. №32) – і виправити це до 25 березня 2019 року.

Також виборець може тимчасово змінити місце голосування, подавши заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців Коломийської міської ради (просп. М. Грушевського, 1, каб. №32) із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати, та документами, які підтверджують необхідність цього.

Виборці з окупованих територій України – Криму й Донбасу – можуть звернутися до будь-якого органу ведення реєстру щодо свого включення у списки.

Читайте також: три кандидати з Коломиї планують балотуватися в президенти.