ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиян запрошують сьогодні на відкриття виставки сучасного мистецтва

"Коломия-Арт" у Станіславі" - це виставка сучасного живопису учасників міжнародної бієнале сучасного мистецтва "Коломия-Арт"/"Кolomyia-Аrt". Коломиян запрошують на відкриття 10 квітня 2019 р. о 14:00 у фортечну галерею "Бастіон", що в Івано-Франківську.

На виставці покажуть 50 картин, які намалювали більше 40 учасників виставки сучасного живопису "Kolomyia 50/50" у межах міжнародної бієнале сучасного мистецтва "Коломия-Арт"/"Kolomyia-Art", яка тривала від 23 червня до 23 липня 2018 року у виставкових залах мистецького центру "Світовид".

"Перша міжнародна бієнале сучасного мистецтва "Коломия-Арт"/"Kolomyia-Art" тривала упродовж 23 червня – 23 липня 2018 року у виставкових залах Мистецького центру «Світовид на якій були представлені мистецькі твори сучасного мистецтва: живопис, скульптура, графіка, батік, інсталяція, mix media art, ready-made, перформанс, музика, театр , дитяче мистецьке бієнале «У кожній дитині мистець», latte-art, art-cooking за участі близько 180 митців з України, Англії, Італії, Німеччини та Польщі. У 2018 році у межах бієнале "Коломия-Арт"/"Kolomyia-Art" відбулася виставка "Kolomyia 50/50": 2018» – виставка сучасного живопису розміром 50х50, яка була присвячена 90-річчю Енді Ворголи (Andy Warhol), всесвітньо відомого американського митця українського походження, одного із засновників поп-арту та культової постаті в історії сучасного мистецтва в цілому», - розповів куратор міжнародної бієнале сучасного мистецтва "Коломия-Арт"/"Kolomyia-Art" Михайло Петрів.

Оглянути виставку усі охочі зможуть до 30 квітня 2019 року.