ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиян запрошують на вечір авторської поезії Соломії Мардарович

20 грудня 2018 р. в Коломиї відбудеться вечір авторської поезії та прози Соломії Мардарович "Зимова ніч" за участі відомої співачки Жанни Романюк.

Даний захід розпочнеться о 18.00 у Мистецькому центрі "Світовид", інформують організатори у мережі Facebook, пише Дзеркало медіа.

Ось як про ідею заходу розповідає Соломія Мардарович:


"Привіт! Мене звати Соломія Мардарович! Запрошую всіх на авторський вечір! Почитаю свою поезію та прозу! Окрім цього, послухаєте талановиту та відому співачку, Жанну Романюк! Також зможете насолодитись грою музикантів! Зараз складний час, тому кожен з нас мріє хоча б на кілька хвилин забути про навколишній світ. "Зимова ніч" допоможе відкласти всі свої думки та поринути у світ музики і літератури"!

Організатори запрошують всю громаду міста і району.

Вхід відьний.

СОЛОМІЯ МАРДАРОВИЧ

Дворазовий дипломант міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова".

Лауреат польських літературних конкурсів, наприклад: "świętymi bądżcie", "Dom", "O Łaskę Miłosierdzia".

У 2016 році видала свою першу збірку віршів "Граматика звуку". Брала участь у міжнародному літературному фестивалі "Час поетів" (Люблін, Польща) і загально польському конкурсі декламації української поезії та прози.

Минулого року організувала та вела літературно – музичний вечір "Незабуте слово на зламі століть: український етнос та сучасність" та шоу талантів "Play for the world" у Любліні (Польща).

Друкувалась у таких журналах, як: літературно – мистецький і громадсько-політичний журнал "Дзвін", літературно-мистецький, громадсько-політичний, науково-освітній часопис "Буковинський журнал", літературно-мистецьке та науково-освітнє видання "Німчич", літературно-художній і громадсько-політичний журнал "Перевал", AKANT (Bydgosh, Польща) та інші.

На даний момент грає у виставі "Київ, Дара" в Польщі та в театрі "Соломія" в Коломиї. Займається журналістською діяльністю.