ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломия таки матиме залізничне сполучення із Румунією.

Коломия таки матиме залізничне сполучення із Румунією.

Щоб пришвидшити процес його запуску вчора депутати міської ради проголосували за відповідне звернення до румунської сторони, зокрема міністра транспорту Румунії Соріну Гріндяну, національної компанії пасажирського залізничного перевезення «CFR Călători» S.A., міських рад Сучави та Сігет-Мармацієй.

З Коломиї можна буде потрапити до Сучави та Бухареста потягом. Це працюватиме так: з нашої сторони через Коломию прямуватиме потяг «Чернівці – Ужгород», кінцевою точкою якого буде станція Вадул-Сірет. Там відбуватиметься пересадка на потяг «Сучава – Бухарест». Це стане можливим завдяки домовленостям між «Укрзалізницею» та «Румунською залізницею», а також – зверненню Коломийської міської ради про відновлення залізничного сполучення між Коломиєю та містами Румунії.

«Укрзалізниця» вже підготувалась до запуску цього маршруту. Тож ми звернулись до румунської сторони із проханням прискорити виконання домовленостей, щоб якомога швидше з’єднати наші міста якісним залізничним сполученням.

Початково Коломийська міська рада запропонувала прокласти маршрут через наше місто-побратим Сигіт-Мармацієй, що було б ще вигідніше для нашої громади. Це теж станеться, як нам повідомили у відповіді від «Укрзалізниці», але у довготерміновій перспективі. Тож ми продовжимо працювати над цим напрямком. Адже два маршрути з Коломиї до Румунії краще, ніж один.