Сьогодні, 20 січня, у Коломиї провели в останню путь Героя України, почесного громадянина міста Коломиї, легедарного сотенного УПА Мирослава Симчича (Кривоноса).
Похоронні богослужіння відправили у Катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ на вул. Театральній, звідти траурна процесія вирушила до давнього коломийського цвинтаря "Монастирок", де Мирослава Симчича поховали.
Мирослав Симчич відійшов у вічність 18 січня. 5 січня легендарному Кривоносу виповнилося 100 років, 32 з яких він відбув у радянських таборах.
У день свого ювілею Мирослав Симчич передав подарунок Верховному Головнокомандувачу ЗСУ Володимиру Зеленському – шаблю січових стрільців з гравіюванням.
Фото з сторінок очільника Коломийської районної військової адміністрації Любомира Глушкова, міського голови Богдана Станіславського та отця Михайла Дзюби.