ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Керівник коломийського осередку "Солідарності" Любомир Жупанський змушує бійця АТО здати депутатський мандат?

Як стало відомо "Дзеркалу Коломиї" з власних джерел, керівник Коломийського міського осередку "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Любомир Жупанський змушує учасника АТО Костянтина Станко здати свій депутатський мандат.

Взамін Любомир Жупанський пропонує військовому місце у виконавчому комітеті міськради.

Замість Костянтина Станко депутатський мандат мала б отримати людина, лояльна до керівництва міського осередку БПП.

21-річний Костянтин Станко був першим номером партійного списку "Солідарності" до Коломийської міськради. Військовослужбовець за контрактом. Служив у 101 окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних сил України. Виходив з Дебальцевого.

Костянтин Станко - єдиний боєць АТО, який отримав депутатський мандат в новому скликанні Коломийської міськради.

До слова, на восьми округах БПП "Солідарність" не представила своїх кандидатів. Відповідно на цих округах виборці голосували лише за перший номер партії - Костянтина Станко.

Також цю інформацію сьогодні оприлюднив й редактор газети "Коломийська правда" Віктор Фітьо на своїй сторінці у Фейсбук.

"...  вчора мені інші АТОшники передали інформацію, що керівництво міського осередку БПП змушує його (К.Станко - ред.) здати свій депутатський мандат. Замість нього до міської ради мала б зайти людина лояльна до керівництва БПП", - повідомив журналіст.

//