Жителі Городенківського району вийшли на акцію протесту та перекрили дорогу у центральній частині Івано-Франківська. Зокрема, заблокували вулицю Шпитальна та частину - Грушевського. Люди вимагають ремонту доріг районного значення Семаківці-Чернелиця та Вікно-Хмелева, повідомляє Суспільне. Карпати.
![Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/84b52af4f11a6abf.jpg)
![Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/4105ed843733570e.jpg)
![Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/92f6a6ff58c5d2a8.jpg)
![Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/96482233d9595bf5.jpg)
Жителі кажуть, що цей автошлях вже 30 років - без капітального ремонту та знаходиться в критично-аварійному стані. Дорога є непридатною для проїзду. На відновлення цих шляхів на Городенківщині потрібно 60 мільйонів гривень.
![Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська Жителі Городенківщини перекрили дорогу у центрі Івано-Франківська](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/5434ede77420ac19.jpg)