ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Ігор Слюзар назвав причину відставки Сергія Коцюра

Посадові особи не повинні рекламувати свою партію, це породжує конфлікти.

Про це заявив Ігор Слюзар в інтерв'ю Дзеркалу медіа, коментуючи, чому Сергій Коцюр пішов з посади його першого заступника.

"Власне в цьому питанні Сергій Коцюр мене не почув, він завжди рекламував своїх партійних керівників. Володимир Григорук, новий перший заступник, мене почув", - зазначив Слюзар.

Мер також  наголосив, що з Коцюром у нього конфліктів не було."Я думаю, що він (Коцюр - ред.) себе бачить в іншій роботі, а при тій інтенсивності роботи, що була у міській раді, чимось іншим займатися неможливо. Я завжди наголошував на тому, щоб працівники міської ради, які є членами тої чи іншої партії, не виходили у публічний простір міжпартійних дискусій. Ми маємо бути нейтральними, і це стосується усіх партій".

"Однак я не думаю, що вони керуються своїми партійними інтересами при прийнятті рішень для виконавчої влади у Коломиї. Це між собою не пов’язане", - продовжив мер.

Зі слів міського голови, якщо якась партія хоче попіаритися – це їхнє право.

"Я завжди тільки за те, щоб хтось із депутатів лобіював виділення додаткових коштів для міста. Зараз, наприклад, із обласного бюджету ресурси нам приносять тільки “Самопоміч” та “Батьківщина”, і за це я готовий обидві партії хвалити, адже нам зараз не вистачає ресурсів", - підсумував Слюзар.