ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Хто і на якому транспорті має право користуватись талонами на проїзд

Нещодавно в соцмережі розгорівся скандал про те, як дитину висадили з автобуса.
Хочу зазначити , що ці талони діють ТІЛЬКИ на МІСЬКИЙ транспорт.
Раджу пільговикам коли отримуєте талони ознайомитись де ви можете скористатись цими талонами, а водіям бути більш культурними і не виганяти дитину з автобуса, а пояснити чи має вона право на пільговий проїзд в даному автобусі чи ні.
Департамент соціальної політики міської ради забезпечує виготовлення та видачу талонів громадянам, що мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством та вказаним у п. 5 даного Порядку, за наявності паспорта громадянина України та посвідчення про право на пільги.
Талони видаються в кількості 60 штук, особисто громадянину, який зареєстрований у місті Коломиї і має право на пільгу.
Видача талонів іншим особам, або за дорученням, забороняється.
Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством та вказаних у п. 5 даного Порядку, здійснюється МІСЬКИМИ автобусними маршрутами загального користування НА УМОВАХ, визначених договором на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування, укладеними між Перевізником та Коломийською міською радою, та на підставі договору, укладеного між Перевізниками та департаментом соціальної політики міської ради, при пред’явленні пільговиком компенсаційного талона для обліку пільгового проїзду (далі – талон) та відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу.
Право на безкоштовний проїзд мають громадяни пільгових категорій, відповідно до Законів України.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ http://nbkolrada.gov.ua/dt/96511/