ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Громадський бюджет-2020: координаційна рада розпочала аналіз проєктів

Нагадаємо, 30 вересня завершився термін подання проєктів на громадський бюджет Коломийської ОТГ-2020.


Усього мешканці зініціювали 33 пропозиції використання 3 мільйонів гривень бюджету наступного року, повідомляє пресслужба міськради.


Автор одного проєкту написав заяву про зняття з голосування, бо подав ще один, уточнений варіант попереднього. То наразі є 32 проєкти громадського бюджету.


Цього року вперше можна було зареєструвати проекти онлайн, такою можливістю скористалися троє мешканців. 


А сьогодні координаційна рада розпочала аналіз усіх 32 поданих ініціатив, щоб далі передати їх на опрацювання у відповідальні відділи міської ради. У разі перемоги на голосуванні саме ці структурні підрозділи будуть виконувати проєкти у 2020 році.На початку засідання заступник міського голови Олег Дячук, у відання якого 1 жовтня перейшов цей напрямок роботи, прозвітував про те, що йому вдалося зробити за цей тиждень для виконання проєктів громадського бюджету 2019 року.


Так, на даний час укладено угоди на придбання 12 столів для проекту “Встановлення стаціонарних бетонних тенісних та шахових столів у відпочинкових зонах та житлових масивах міста”. Цього тижня 5 столів буде доставлено в Коломию.


Облаштування бруківкою покриття тротуарної доріжки та щебеневої основи дороги на вул. Заньковецької теж іде повним ходом, більше того, обсяг робіт буде суттєво більшим, ніж передбачено кошторисом. Також до проекту вирішило долучитися ОСББ.


«Створення тротуарів з велодоріжками на вулиці Лисенка», «Капітальний ремонт міжквартального проїзду Валова-Коновальця» та інші, на суму до 400 тисяч, - уже укладено угоди і розпочнуться роботи.


Проходить експертизу найбільший проект, з бюджетом 1 мільйон, - «Прокладання асфальтної дороги, облаштування тротуарів, розширення зони паркування на вул. Палія 26-30». Без експертизи укладати угоди на виконання робіт на таку суму не можливо.


Дізнатися усе про проєкти громадського бюджету Коломийської ОТГ на 2020 рік, а пізніше й проголосувати за один із них можна тут: https://kolomyia-budget.e-dem.in.ua/#/


А незабаром, за словами Олега Дячука, інформація про виконані проекти громадського бюджету усіх років буде нанесена на інтерактивну карту Коломиї http://mapa.kolrada.gov.ua/