ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Городенківщина вшанувала Героїв Небесної Сотні. ФОТО


Сьогодні біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулося віче-реквієм з увічнення пам’яті і подвигу учасників Революції гідності. Вшанування розпочалося з Державного Гімну України та поминальної панахиди, яку провели отці-декани Богдан Мороз та Ігор Левицький, повідомляють на сторінці Городенківської міської ради..Перед присутніми виступив міський голова Богдан Кобилянський, який зазначив: «Трагічні події 18-20 лютого 2014 року сьогодні зібрали нас, щоб у скорботі схилити голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час і водночас голосно заявити про тверду віру і впевненість в перемозі ідеалів Майдану. 

Городенківська земля поклала на алтар Свободи і Гідності життя Героя Небесної Сотні – Сергія Дідича. Ми пишаємося безстрашним сотником і свято бережемо пам'ять про нього. Естафету боротьби за ідеали Майдану за незалежність і територіальну цілісність України навічно прийняли Андрій Галай, Василь Стефурак, Степан Білик, Юрій Дутчак, Володимир Дзундза, Тарас Кубійович.

Революція Гідності і Свободи в Україні не завершилась, вона триває.

Герої не вмирають допоки ми завершуємо розпочате ними. Вічна пам'ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на Сході України навічно збережеться в наших серцях».

Аматори районного палацу культури вшанували своїми творами подвиг Героїв Майдану.

По завершенні відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні та до пам’ятної дошки Герою України – Сергію Дідичу.