ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Google запрошує на екскурсію до Верховної Ради України. ФОТО

Сьогодні, 24 лютого, Верховна Рада України відчиняє свої двері всім охочим завдяки 3D-туру в режимі Street View на Картах Google.

Уперше в Україні державна інституція такого рівня запрошує на віртуальну екскурсію головними залами і кулуарами, і відтепер кожен охочий може відвідати Верховну Раду, не відходячи від свого комп'ютера або мобільного пристрою, повідомляє Дзеркало Коломиї.

Гості зможуть прогулятися головною залою Верховної Ради, де проходять засідання українських народних обранців. Користувачі навіть зможуть обрати точку огляду - подивитись на зал з трибуни, ніби ви виступаєте з важливою промовою; роздивитися місце роботи депутата. Крім того, ви зможете зазирнути до кулуарів і побачити, де спілкуються депутати в перервах між засіданнями.

Про це йдеться в офіційному блозі Google Україна.

Під час віртуальної екскурсії користувачі матимуть унікальну можливість побачити “Прапор Незалежності” - великий (8х4 метри) прапор, який депутати першого скликання внесли до зали 24 серпня 1991 року.Андрій Парубій, спікер Верховної Ради України: “Сьогодні Верховна Рада України приєднується до клубу відкритих парламентів світу і запрошує у віртуальний 3D-тур разом із технологією Street View на Картах Google. Відтепер кожен охочий, так само як і в ізраїльському Кнесеті чи Конгресі США, зможе здійснити віртуальну подорож в центральному залі і в кулуарах Верховної Ради, відчути дух та настрій роботи українського парламенту. Така політика відкритості стала результатом співпраці з компанією Google”.

Щоб здійснити віртуальний тур по Верховній Раді України, потрібно зайти на Карти Google в режимі Перегляду Вулиць і вибрати будівлю Верховної Ради України в Києві.