ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Голова Коломийського суду: "Випадки з фальсифікованими повістками є непоодинокими".

Сьогодні у Коломийському суді обговорили ситуацію з приводу фальсифікації судових документів.

Про це йдеться на офіційному порталі "Судова влада України", пише Дзеркало Коломиї

   "24 лютого 2017 року жителем с. Корнич Коломийського району було предявлено консультанту суду "повістку про виклик до суду", розяснення щодо повістки про виклик до суду та конверт.  При огляді даних документів вбачається, що вони були направлені через поштове відділення ТзОВ "Кредитексперт Юкрейн Ел.Ел.Сі" із міста Київ, а не працівниками суду. Наявна "повістка про виклик до суду" не відповідає вимогам інструкції з діловодства місцевого загального суду та не зареєстрована в програмі документообігу суду, тобто судом не видавалася. 

   Оскільки такі випадки є не поодинокими і викликають  підозру щодо фальсифікації судових документів колекторськими компаніями, негативно впливають на імідж судової влади, ми звернулися до Коломийського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області з відношенням про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та про можливе вчинення кримінального правопорушення", – зазаначив голова суду Володимир П’ятковський. 

    У зв’язку з цим, працівники суду закликають громадян бути уважними, ретельно ознайомлюватися з викладеною у поштовій кореспонденції інформацією, перевіряти правильність написання поштових реквізитів та уточнювати всю необхідно інформацію безпосередньо через канцелярію суду.