ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Голова Івано-Франківської Асоціації учасників АТО склав повноваження. ФОТО

Як інформувало  Дзеркало медіа, у п’ятницю, 12 жовтня, вручили квартири 30 франківським атовцям. Під час церемонії передачі документів на житло, Василь Андріїв оголосив про складання повноважень очільника міської Асоціації учасників АТО

Про це повідомляє Андріїв на сторінці в мережі Facebook, пише Дзеркало медіа.

У дописі Василь Андріїв зазначив, що за три роки діяльності Асоціація учасників АТО досягла чималих результатів.

“Впровадили в життя більше два десятка соціальних проектів. Ключові з яких проект “Житло воїнам АТО”, ЖБК “Соціум”, Рубіж, безкоштовне лікування, визнання добровольців та ще багато інших, які так чи інакше змінили життя сотні учасників бойових дій та їх сімей. Хочу подякувати кожному з вас. За підтримку, довіру, поради та критику. За те, що були поряд у важкі часи та в моменти успіху. Впевнений, що нас попереду, ще чекають нові звершення та досягнення. У нас сформована сильна, дієва команда на яку завжди можна покластись”, – каже Андріїв.

Він зазначив, що готовий залишитись у якості заступника і продовжити всі найважливіші проекти, які ним засновані та допомагати реалізовувати всі інші за умови, що буде активна підтримка кожного учасника АТО.

“Війна триває – про це варто пам’ятати. Роботи, ще дуже багато, як на Фронті – так і в тилу. Насправді нам всім разом є над чим працювати. Тому, якщо буде розуміння спільної справи усіх учасників бойових дій, тоді ми продовжимо все розпочате. Дякую вам за те що підтримуєте і допомагаєте! Разом рухаємось вперед”, – додав Андріїв.