ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

“Герої забутих будинків”: у обласному центрі відбулася просвітницька акція. ФОТО+ВІДЕО

Мета такої акції -  привернення уваги до будинків-пам’яток архітектури, які знаходяться в аварійному стані і потребують ремонтно-реставраційних робіт, шляхом ознайомлення мешканців міста з відомими особистостями, які колись жили чи бували в цих будинках.
Акцію провели у Івано-Франківську, біля Палацу Потоцьких від ініціативи #ФранківськЯкийТребаБерегти, повідомляє Дзеркало Коломиї з посиланням на Westnews.

Символічно, що акцію почали з Палацу засновників міста. Тож окрім акцентування до проблеми збереження архітектурної спадщини міста акція носить також і освітній характер, організатори розповіли присутнім про героїв міста, зацікавити франківчан вивчати історію і з шаною ставитись до неї.«Дуже би хотілось, щоб проходивши повз Палац, люди знайшли хвилинку, зупинились і почитали про героїв, які колись жили чи гостювали у резиденції засновників міста», – кажуть представники ініціативи #ФранківськЯкийТребаБерегти.«Плануємо також найближчим часом зробити такі акції і на інших будинках, адже, нажаль, у нас і місті не мало пам’яток в плачевному стані, які потребують нашої уваги», – наголошують вони.ФОТО: http://westnews.com.ua