ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Футболки в чоловіків погоріли, одна жінка втратила слух, іншій паралізувало ноги": відомі подробиці від смертельної блискавки на Прикарпатті

Як раніше повідомлялося, вчора На Прикарпатті блискавка вбила трьох львів'ян.

Троє мешканців Львова – 65-річний, 56-річний та 34-річний – разом загинули від удару блискавки. Негода почалася, коли вони стояли на зупинці у селі Беньківці Рогатинського району на Івано-Франківщині, інформує Львівська мануфактура новин.

Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном.

"Всі люди приїхали у село автобусом "Львів-Долиняни". Починався дощ, то ж вирішили перечекати негоду на зупинці. Там було п’ятеро людей – подружжя, двоє чоловіків та жінка, яка приїхала зі Львова до матері на вихідні", – розповідає місцева очевидиця Світлана.

Негода тривала півгодини. Люди кажуть, що блискавки вдаряли одна за одною, грому не було чути.

"Здавалося, що блискавки розсікають небо наполовину. Одна з них вдарила у зупинку. Усіх, хто там стояв, повалила на землю. Жінки стояли окремо від чоловіків, їх наче відкинуло ударом, а от хлопці одразу загинули. Коли їх знайшли, то кажуть, аж одяг чорний на них був. За секунду футболки погоріли. Жінок забрали у місцеву лікарню. ", – додає Світлана.

Люди шоковані трагедією. Місцеві організовуються, аби хоч якось допомогти родичам загиблих. Скоріш за все, всіх хоронитимуть на місцевому цвинтарі у Беньківцях, адже усі загиблі народилися у цьому селі. У 34-річного Тараса Міська залишилося двоє неповнолітніх дітей.

Нагадаємо: Українців попередили про нашестя кульових блискавок на початку серпня: як вберегтися. ВІДЕО