![Франківські гімназисти взяли участь у засіданні “Школи ввічливості”](https://dzerkalo.media/images/general/2015/10/21/20151021231136-7933.jpg)
Засідання “ Школи ввічливості” відбулось в Івано-Франківську.
Важливим є правильно вибрати професію, адже цей етап впливатиме на життя. Тому тема засідання присвячувалась дитячій праці в сучасному суспільстві. Ірина Харко, заступник начальника відділу активної підтримки безробіних Івано-Франківського міського центру зайнятості, проводила обговорення цього питання.
Присутні також ознайомились з цікавою класифікацією спеціальностей: людина-людина, людина-художній образ, людина-техніка, людина-природа та інші. Дітлахи розв’язували задання та відповідали на питання. Проводили ігри та відгадували професії. Загалом на засіданні обговорили багато моментів пов’язаних з вибором професії, повідомляє Фіртка.