ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Фото. Які школи на Коломийщині перемогли у змаганнях із футзалу та виграли по 40 тис. грн і футбольні форми

У Коломиї в спортивному комплексі ФОСК "Прикарпаття", що на вул. Довбуша, пройшов фінал футзальних змагань між школами міста та району. 

Переможці отримали по 40 тисяч гривень, а також нові футбольні форми від БФ "Покуття".Атмосфері  гри могли позаздрити навіть професійні футбольні команди. На мить забуваєш, що це шкільні змагання – скандують трибуни, женуть вперед своїх улюбленців. Прохід. Атака. Удар. Гол. Діти грали  не шкодуючи сил. Адже футбол  - це їхня  мрія, якою вони марять з  самого дитинства. Тут змагались учні до 5 класу.Головний ініціатор проведення - президент НФК "Ураган" Олександр Бубен.Про самі змагання ми поспілкувались із головою  оргкомітету обласного шкільного турніру з футзалу Андрієм Червінським:
"Змагання відбуваються в три етапи. Перший - в ньому можуть брати участь всі школи району або міста обласного значення. До другого етапу виходять кращі 8 команд за результатами першого етапу, які змагаються за право представляти район або місто обласного значення в шкільній лізі чемпіонів, яка пройде вже з 1 квітня в Івано-Франківську".У Коломиї перемогу здобули учні ліцею №4 ім. Лисенка. Школярі вибороли першість в драматичній серії післяматчевих пенальті, змагаючись із однолітками з ліцею №8.

У районі перемогу отримали учні Печеніжинського ліцею.Кожен з них отримав по 40 тис. грн від облдержадміністрації на покращення спортивної інфраструктури школи, а також футбольні форми, які подарував БФ "Покуття", заснований народним депутатом Андрієм Іванчуком.Як наголосив він, спортивний напрямок і здоров’я підростаючого покоління є одним із пріоритетних для фонду "Покуття".

Призи отримали всі учасники турніру.т

Текст: Віталій БИРЧАК

Фото: Андрій КАНЯ