ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Фонд "Покуття" привітав коломийських дітей зі святами. ВІДЕО

У новий рік - з подарунками від фонду "Покуття" та Андрія Іванчука.

Напередодні новорічно-різдвяних свят благодійний фонд "Покуття" завітав з подарунками до понад 9000 дітей. Представники фонду побували у кожній школі і дитячому садочку, передали пакунки у кілька храмів і організацій, не оминули жодний населений пункт району.

"Традиційно щорічно фонд Покуття і Андрій Іванчук дотримуються свого слова і ми стараємося привітати всіх дітей Коломиї і Коломийщини, - розповідає голова фонду "Покуття" Уляна Мандрусяк.

"Чужих дітей не буває" - керуючись таким принципом, фонд "Покуття", заснований з ініціативи Андрія Іванчука, опікується родинами, які втратили рідних на Сході. Традиційно на свята діти отримують подарунки, крім того, в разі потреби, родина звертається до народного депутата за допомогою.

"Ці діти важливі як для фонду, Андрія Іванчука, так і для всієї нашої держави, тому що їхні тати загинули, виконуючи найсвятіший обов'язок, захищаючи рідну державу", - продовжує Уляна Мандрусяк.

Читайте також: Майстерня подарунків св. Миколая та 9000 щасливих сердець. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Іванчук взяв під опіку 18 коломийських родин полеглих на війні захисників та Героїв Небесної Сотні. Цього разу діти отримали сертифікати на 3 000 грн та солодощі.

"Я вдова загиблого в АТО Олександра Мельника, у нас залишився син, - розповідає Мар'яна Мельник. - Я щиро вдячна фонду "Покуття" за те, що вони піклуються і не забувають про наші сім'ї".

Андрій Іванчук переконаний, що цим дітям необхідно дати освіту, всіляко сприяти їхньому всебічному розвитку. Вони мають рости здоровими, займатися спортом. І можуть розраховувати на допомогу фонду, наголошує народний депутат.

"Протягом року родини звертаються, якщо у них з'являються якісь проблеми, і Андрій Іванчук по можливості виконує їхні прохання", - зазначає пані Уляна.

Читайте також: Одразу три школи на Коломийщині отримають комп’ютерні класи від БФ “Покуття”. ФОТО

Представники фонду "Покуття" також відвідали фонд "Крокус". Тут понад 100 дітей отримали подарунки.

"Від імені батьків, дітей і молоді, які отримали подарунки від фонду "Покуття", дякуємо пану Андрієві Іванчукові, пані Уляні Мандрусяк і волонтерам за підтримку і  допомогу", - наголосила Любов Масевич, голова ГО "Крок у світ".

У БФ "Покуття" працюють у різному напрямку дитячої політики. Зокрема, триває комп'ютеризація класів і шкіл, підтримують доброчинці юних спортсменів, сприяють дозвіллю та відпочинкові дітей.

Детальніше - у сюжеті НТК.


Читайте також: Андрій Іванчук привітав Коломийщину з Новим роком і згадав найбільші досягнення 2018-го