ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Є вакансія у Коломийській міськраді: деталі

Коломийським міським головою оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії бюджетного відділу фінансового управління міської ради.

Про це інформують на сторінці Коломийської міської ради, пише Дзеркало медіа.

 Вимоги до кандидатів:

на посаду спеціаліста 1 категорії бюджетного відділу фінансового управління міської ради – базова вища освіта за напрямом професійного спрямування економіка або комп’ютерні технології за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. Без вимог до стажу роботи, обов’язкове досконале знання персонального комп’ютера, технічного обслуговування комп’ютерної техніки, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення відповідних форм на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.