“Є багато над чим працювати”, – Ковалюк про дебютний матч “Тепловика”

Після чотирирічної перерви, до Івано-Франківська знову повернувся футбол. В своєму дебютному матчі, в рамках першого туру Чемпіонату України серед команд другої Ліги сезону 2016/2017 років, іванофранківці в Білій Церкві впевнено та зухвало перемогли "Арсенал-Київщина" із рахунком – 6:0.

У воротах господарів поля, на стадіоні «Трудові резерви», відзначились: Володимир Боришкевич, який став автором першого м’яча в новітній історії команди (на 3 хв.), двічі Ігор Худоб’як (51 та 66 хв.) та Владислав Приймак (70 та 84 хв.), а також Богдан Оринчак ( на 53 хв.). Що вдалося , а що не вдалося у звітному матчі, та коротко про саму гру "Репортер" запитав у головного тренера команди Володимира Ковалюка. “По-перше, хотів би привітати всіх вболівальників, футболістів своєї команди та тих, хто безпосередньо доклався до того, що зроблений перший крок, в початок становлення професіонального футболу на Прикарпатті після тривалої перерви, – каже Ковалюк. – По самій грі. Насамперед, хотілося показати змістовну командну гру. Багато, що вдалося втілити хлопцям на футбольному полі. Як наслідок, ми досягнули позитивний результат, якого не очікували. Не буду лукавити, але перед грою всі хвилювались”. “Всі хлопці боролись та віддавались на полі. Не можу не відзначити Володимира Боришкевича та Ігора Худоб’яка, які проявили себе справжніми лідерами і стали прикладом для молодих футболістів, для яких це був перший матч на такому рівні. Саме поєднання досвіду старших футболістів та самовіддача та прагнення юних, стали основною запорукою нашої впевненої перемоги у Білій Церкві. Це був перший наш офіційний матч, і він показав, що є ще багато нам над чим працювати”. На цьому тижні, згідно календаря, команда “Тепловика” вільна від ігор. Крім щоденних тренувань, в суботу планують зіграти контрольний матч із однією з команд обласного чемпіонату.