ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Двоє коломиян здобули премію імені Ярослава Лукавецького. ФОТОСьогодні відбулося засідання комісії із присудження обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Я. Лукавецького.

Про це повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало Коломиї.

Присутні охарактеризували роботи, запропоновані на розгляд комісії, висловили власні думки з приводу значущості мистецьких доробків, майстерності виконавців робіт.

За результатами голосування, визначено переможців премії. Зокрема, у галузі архітектури і дизайну перемогу здобув Богдан Гладкий, пропонований Івано-Франківським ОКТ УРК "Українське реєстрове козацтво" за створення монументально-декоративних творів.

У галузі дизайну переміг Володимир Бойків, пропонований Спілкою художників "КОЛО-МИ-Я", за творчі здобутки в дизайні рекреаційних, відпочинкових та побутово-ужиткових комплексів.

Першість у галузі образотворче і народне мистецтво здобула Галина Вінтоняк, пропонована Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю.

Володимир Слободян, пропонований Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки художників України за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва переміг у номінації "Народне мистецтво".
Читайте також: 21 – 22 квітня у Коломиї відбудеться фестиваль “Писанка”.