ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

До мешканки Городенківщини приставили поліцейських - охороняють від іноземця-залицяльника. ФОТО

Надати цілодобову охорону вимагає у правоохоронців жінка із села Вікно Городенківського району. З цією метою вона приїхала до прокуратури області та в обласне управління поліції.

Наталія Романиця є потерпілою у судовій справі 2018-го року. Тоді громадянин Туреччини взяв її у заручниці. Нині обвинувачений перебуває у СІЗО, повідомляє Суспільне.

До прикарпатки приставили поліцейських. Охороняють від іноземця-залицяльника

Апеляційний суд ухвалив надати жінці цілодобову охорону ще восьмого липня. Однак, станом на 22 липня її так і не забезпечили захистом.

Наталія Романиця 22 липня пообіцяла, що переночує з двома дітьми під стінами обласної прокуратури, якщо їй не нададуть охорону. Жінка розповідає, що чоловік, який колись взяв її у полон, тепер присилає їй смс-повідомлення з погрозами. Через це, каже, доводиться переховувати дітей у знайомих.

Наталія Романиця каже: "Я вертаюся до вас з дітьми, і тут я точно буду впевнена, що нас ніхто не вб’є. Домовилися? Я не поїду без охорони… Я не поїду звідси".

Прокурор Олексій Безрукий, який веде це кримінальне провадження в суді, пояснює, що захист повинна надати поліція.

До прикарпатки приставили поліцейських. Охороняють від іноземця-залицяльника

"Щодо контролю за виконанням ухвали, сьогодні стало відомо… Оскільки в понеділок я спілкувався із заступником начальника поліції, який мене запевнив, що ухвала до кінця дня буде виконана і будуть застосовані заходи безпеки. Сьогодні я взнаю, що дана ухвала не виконується. Ну, будуть вживатися заходи", - говорить Олексій Безрукий.

Після спілкування з прокурором Наталя Романиця вирушила до Головного управління Національної поліції в області. Заступник начальника Остап Білейчук пояснив, що затримка вийшла через невчасну доставку кореспонденції.

"У вівторок я дав вказівку щодо виконання цієї ухвали - це було вчора. Тому що в понеділок офіційно пошта прийшла до мене. У мене є чітко зареєстрована вхідна кореспонденція, яка до нас прийшла в управління", - каже Білейчук.

Після спілкування з поліцією жінці одразу надали захист.

До слова, 13-го липня 2018-го року правоохоронці спільно із бійцями спецпідрозділу КОРД провели спецоперацію "Заручник" у селі Вікно Городенківського району. Сусідка Наталії Романиці викликала поліцію, почувши крики. Правоохоронці з’ясували, що потерпілу взяв у заручники та погрожує вбити її знайомий, 33-річний громадянин Туреччини. З’ясувалося, що затриманий в ході спецоперації чоловік перебував в Україні незаконно. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "захоплення заручників".

Авторка: Олександра Берчак