ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Днями коломиянка Кіра Луговцова відзначатиме 100-річний ювілей. ФОТО

20 лютого  мешканка Коломиї Луговцова Кіра Павлівна відзначатиме 100 років.


Про це повідомляє Департамент соціальної політики Коломийської міської ради.Кіра Павлівна народилася 20 лютого 1920 року в місті Рогачев Гомельської області республіки Білорусь у багатодітній сім’ї. Життєвий шлях ювілярки видався нелегким. Як і у всіх довгожителів, які народилися на початку двадцятого століття, життя Кіри Павлівни було непросте, з викликами та випробуваннями, адже вона пройшла голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови.Закінчила вчительський інститут, а пізніше курси медсестер. У 1945 році сім’я переїхала в Україну в місто Калуш, а потім у Снятин. 


Одружилась з військовослужбовцем, в шлюбі народилась донька Аліса. 


На жаль, вже багато років немає чоловіка, але поряд діти, внучка, правнуки. В оточенні люблячої та дружньої родини Кіра Павлівна радіє життю та передає свій неоціненний життєвий досвід, дарує любов і ніжність. На пенсію Кіра Павлівна вийшла у 1975 році, але продовжувала працювати до 82 річного віку. Трудовий шлях іменинниці - 54 роки.Сто років для світу - маленька крихта у просторі часу, сто років для людини - практично вічність. Не кожному випадає нагода прожити таке довге життя.


"Напередодні ювілею бажаємо Кірі Павлівні міцного здоров’я, життєвого оптимізму, бадьорості духу і ще не один рік прожити у колі люблячої родини", - йдеться у повідомленні.