ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Для побутових споживачів електроенергії запрацював оновлений персональний кабінет, - Прикарпатенерготрейд

Зручний дизайн і добре знайома функціональність: для побутових споживачів електроенергії "Прикарпатенерготрейду" запрацював новий персональний кабінет. Для авторизації достатньо увійти у сервіс за посиланням: https://info.pret.com.ua/ , використовуючи старий логін і пароль.


Відтепер всі розрахунки за спожиту електроенергію будуть доступні виключно в новому персональному кабінеті. Як і раніше тут населення зможе:


  • дізнатись історію нарахувань і платежів;

  • подати показник;

  • отримати рахунок;

  • заплатити за електроенергію;

  • написати запит фахівцю.


Значною перевагою оновленого персонального кабінету є те, що він дозволяє одночасно обслуговувати рахунки електро- та газопостачання. Досі клієнтам доводилось послуговуватись різними сервісами: окремо для споживача електрики та газу. Тепер же відстежувати стан розрахунків за обома напрямками можна в єдиному кабінеті.

Оновлений кабінет вже добре знайомий нашим споживачам блакитного палива, тепер сюди додалися всі розрахунки з питань електропостачання. На початковій сторінці клієнти, які отримують в "Прикарпатенерготрейді" електрику й газ, матимуть дві вкладки - "Електрична енергія" та "Природний газ". Перейшовши за однією з них, можна відстежити стан особового рахунку за одним з напрямків. Відповідно, для споживачів лише електроенергії буде доступним тільки цей розділ послуг.

Авторизуйтесь в оновленому персональному кабінеті, щоб завжди тримати на контролі стан розрахунків з постачальником.

Виникли додаткові питання під час користування? Зверніться до служби підтримки за телефоном: 050 375 1533 або 067 344 1450.