ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Чиновника служби автодоріг Івано-Франківщини підозрюють в розтраті держбюджету

Правоохоронні органи повідомили про підозру розтрати державних коштів одному з керівників Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Чиновнику інкримінують заподіяння збитків держбюджету на суму 105 млн гривень під час ремонту дороги Н-10 "Стрий - Мамалига", повідомляють в прес-службі обласної прокуратури у пятницю, пише Дзеркало медіа.

Чиновника підозрюють за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу - розкрадання.

У судових матеріалах йдеться, що головним фігурантом цього кримінального провадження є перший заступник начальника САД в Івано-Франківській області. Цю посаду зараз займає Любомир Семанів.

У 2016 році він підписав від імені САД договір з ТОВ "ПБС" на поточний середній ремонт дороги Н-10 на ділянці км 103 + 900 - км 206 + 402. Вартість контракту склала 717,7 млн гривень, але роботи обійшлися підряднику в 585,4 млн гривень.

Згідно з висновком експертів КНДІСЕ, вартість будівельних матеріалів в протоколі узгодження цін на матеріальних ресурсів була завищена на 105,2 млн гривень.

Зауважимо, що у вересні минулого року в ТОВ "ПБС", яке пов'язане з бізнес-партнером Ігоря Коломойського і можливим кандидатом в президенти Олександром Шевченком пройшли обшуки.