ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Через 22 дні завершується термін пільгового розмитнення "євроблях"

Через 22 дні завершується пільговий період митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Як повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, 22 лютого 2019 року закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку з коефіцієнтом 0,5 для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Після його завершення власники таких авто сплачуватимуть акцизний податок за повною ставкою, передає Дзеркало медіа.

Новий порядок митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією діє з 25 листопада 2018 року.З 24 травня 2019 року на власників автомобілів з іноземною реєстрацією, які не вивезуть за межі митної території України, або не здійснять митне оформлення транспортних засобів, очікує посилення відповідальності.

Зокрема, за передачу транспортного засобу у володіння, користування або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила такий транспортний засіб в Україну чи використання такого транспортного засобу для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні, передбачена відповідальність у вигляді штрафу 3 400 грн.

Читайте також: Майже півтисячі авто розмитнили у Коломиї за новими правилами. ВІДЕО

За перевищення строку тимчасового ввезення, або транзиту транспортного засобу більше ніж на 20 діб, але не більше ніж на тридцять діб чи їх видачу без дозволу органу доходів і зборів – передбачений штраф  85 000 грн.

У разі перевищення строку тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, або транзиту транспортного засобу більше ніж на 30 діб чи втрати цих транспортних засобів, у тому числі їх розкомплектування,  передбачений штрафу 170 000 грн., або конфіскації таких транспортних засобів.

Також, передбачена відповідальність для водіїв, які будуть керувати такими транспортними засобами.

Так, штраф в розмірі 8 500 грн. передбачений за:

- керування транспортним засобом, щодо якого порушено строки його тимчасового ввезення та/або транзиту;

- використання транспортних засобів для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні;

- передання транспортних засобів у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила його на митну територію України.

У разі повторного протягом року вчинення одного з таких порушень, передбачений штраф в розмірі 17 000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Читайте також: На Прикарпатті майже тисячу “євробляхарів” розмитнили свої автомобілі