ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Чемпіонат області з баскетболу: коломийський "Тирлич" впевнено перемагає команду з Франківська

У середу, 18 грудня, відбувся черговий поєдинок в рамках регулярного чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу сезону 2019-2020.

В гості до одного з фаворитів першості – СК «Тирлич» (Коломия) завітав молодий, але амбіційний колектив БК «МеДик-2» (Івано-Франківська), повідомляє Баскетбольне Прикарпаття.

З перших хвилин матчу господарі майданчику окреслили свою перевагу, вигравши стартовий період з рахунком 29:19.

Не збавила обертів команда Віталія Вінтоняка й в другій 10-хвилинці, яку коломияни завершили, маючи гандикап в 27 пунктів (61:34).

В другій половині розстановка сил не змінилася, відтак команда з Коломиї довела гру до впевненої перемоги з рахунком 102:57.

Баскетбол. Чемпіонат Івано-Франківської області 2019-2020. 2 тур.
СК «ТРИЛИЧ» (Коломия) – БК «МЕДИК-2» (Івано-Франківськ) – 102:57 (29:19, 32:15, 24:12, 16:11)
18 грудня 2019 р. м. Коломия, СК Ліцей. Судді: Корнута П., Недоступ Р.
«Тирлич»: Куцупей (23), Гарбарчук (19), Джигринюк (16), Вас. Вінтоняк (12), Сутиський (12), Гринюк (6), Віт.Вінтоняк (3), Перейта (2), Пенц (2). На заміні: Стефанюк, Горбенко. Головний тренер: Віт.Вінтоняк.
«Медик-2»: Уче Огбонна (22), Капуш (16), Кудибин (9), Матлах (4), Шевчук (4), Дрогомерецький (0), Присяжнюк (0). Головний тренер: Р. Михайленко.