26 листопада у шаховому клубі ім. Соломона Флора у Городенці відбувся турнір із шахів пам'яті солдата ЗСУ Михайла Чорнописького.
У турнірі брали участь команда дорослих шахістів і команда дітей. Діти грали за коловою системою в 5 турів, але в основному змаганні зразу чотири учасники набрали однакову кількість очок і посіли третє місце, тому був проведений тай брейк в 3 тури, повідомляє пресслужба Городенківської міськради.
В результаті серед дітей:
1 місце - Стефурак Юрій (1 розряд, м.Коломия) - 5 очок;
2 місце - Мельничук Богдан (м.Бучач) - 4 очки;
3 місце - Новосельський Андрій (м. Городенка) - 2,5 очки.
Дорослі грали за швейцарською системою у 7 турів. Нагороди за 1 і 3 місце поїхали до Коломиї - першим став Стефурак Тарас, третім - Стефурак Микола. Друге місце здобув Ощипко Василь.
Після закінчення турніру представники шахової федерації Городенківщини разом із старостою села Віталієм Загаровським і родичами поклали квіти на могилі Михайла Чорнописького у Серафинцях.
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090210-2318.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090145-5218.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090124-7655.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090106-5092.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090047-7598.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090032-2134.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090013-8997.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127085957-5268.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127085929-2590.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127085908-6710.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127085847-6816.jpg)
![](../../../../../../images/general/2023/11/27/20231127090656-7719.jpg)