ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"83-й раз виграв звання чемпіона столиці" : 71-річний прикарпатець здобув “золото” на чемпіонаті з легкої атлетики

16 червня в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед спортсменів категорії "Мастерс".

В змаганнях взяли участь спортсмени з багатьох регіонів України, включаючи Донецьку та Луганську області. Спортсмени намагалися не тільки перемогти, але й показати непогані результати, пише ГК.

Успішно виступив прикарпатець Василь Кричун, який став п’ятикратним чемпіоном Києва, вигравши біг 100 м, 200 м, 400 м, 800 м та 1500 м. У результаті він уже 83-й раз виграв звання чемпіона столиці.

Крім того, 9 червня у Львові відбувся міжнародний півмарафон. У змаганнях взяли участь кілька тисяч спортсменів із 24-х країн світу. Це спортсмени з Європи, Азії та Північної Америки. Василь Кричун був другим на дистанції 21 км.