ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Бій Усика з росіянином Гассієвим перенесли на літо

Організатор World Boxing Super Series Калле Зауерланд повідомив, що фінальний бій WBSS між українським чемпіоном світу в першій важкій вазі за версіями WBC/WBO Олександром Усиком і російським володарем поясів IBF/WBA Муратом Гассієвим перенесли на невизначений час і місце.Про це Калле Зауерланд написав на своїй сторінці у Twitter, інформує "Вголос".

"Зараз ми фіналізуємо дати і арени літніх фіналів. Це великі бої і ми хочемо, щоб все було правильно", – написав Зауерланд.

Про таку ймовірність повідомив кілька днів тому. Причиною перенесення, за нашою інформацією, є труднощі у переговорах із українцем.

Спершу планувалося, що бій між Усиком та Гассієвим має відбутися 11 травня в Джедде, що у Саудівській Аравії. Але росіяни вирішили перекупити право провести фінал супертурніру. Якщо від організаторів вони уже отримали попередню згоду, то домовитися із Усиком виявилося не просто.

Українець вимагає суттєвого збільшення власного гонорару через зміну місця проведення поєдинку. Тим паче, що йдеться не про нейтральне місце, а батьківщину його суперника.

Читайте також: “Це були найважчі 12 раундів у моїй кар’єрі”, – Усик після перемоги над латвійцем Брієдісом. ВІДЕО