Баскетболісти “Говерли” завершили 2015 рік перемогою над одеситами

Івано-Франківська «Говерла» вдруге в сезоні обіграла «ОДЕСУ», причому цього разу перемога «ведмедів» була більш ніж переконливою (86-64). Гравець «Говерли» Джейон Джеймс провів гарний матч, реалізувавши 8/8 двоочкових і 1/3 триочкових кидків. Загалом на рахунку американського легіонера «ведмедів» 21 очко, 8 передач, 5 перехоплень і 3 підбирання. За підсумками першої чверті говерляни окреслили свою перевагу, хоча на початку поєдинку «ОДЕСА» навіть вийшла вперед завдяки активності свого лідера – ветерана Геннадія Кузнєцова. Утім, надалі тріо Джеймс-Кадигроб-Люльдюрай (30 очок на трьох за підсумками першої половини) перехопило ініціативу й забезпечило івано-франківській команді переконливий гандикап (44-28). Після перерви розрив у рахунку на користь господарів паркету продовжував зростати не менш стрімкими темпами. Хоча наприкінці матчу, коли тренерський штаб «Говерли» задіяв експериментальну п’ятірку, «ОДЕСІ» вдалося вирівняти гру та навіть виграти заключну десятихвилинку. Вагомий внесок у перемогу «Говерли» зробили Віктор Люльдюрай, на рахунку якого дабл-дабл (15 очок + 10 підбирань), Ярослав Кадигроб (10 очок) і Данте Вільямс (7 очок + 11 передач). Геннадій Кузнєцов приніс «ОДЕСІ» 14 очок, зібравши при цьому 10 відскоків. По 12 очок в активі Олександра Браславського й Вадима Матюкевича, який, крім того, став автором 7 підбирань. Джерело: stanislavske.tv