ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Андрій Іванчук про будівництво Н2О: "Я задоволений темпами та якістю роботи". ФОТО

На своїй сторінці у Facebook депутат з Прикарпаття виклав фото з об’єкту будівництва водноспортивного комплексу в Коломиї.

Андрій Іванчук слідкує за будівництвом водноспортивного комплексу Н2О. Востаннє нардеп побував тут у середині листопада. З того часу, за його словами, темпи робіт приємно вразили.

Повним ходом ішло монтування металоконструкцій, встановлювалася модульна котельня, завершувалася підготовка чаші великого басейну.

Станом на грудень 2019 року розпочали роботу над стінами та встановленням вікон. Андрій Іванчук зізнається: щодня отримує фото про хід робіт на об’єкті.

«Я задоволений темпами та якістю роботи, попри холодну пору року. Сподіваємося, з Божою поміччю наступного року Коломия в цей час уже очікуватиме на масштабну спортивну подію», - ділиться народний депутат.

Фінансування Програми будівництва басейнів на 2020 рік уже прийняте в Державному бюджеті. Коломия також буде включена в цю програму.  Додаткові кошти будуть спрямовані з інших фондів, переконує нардеп.

Нагадаємо, понад 10 об'єктів відвідав народний депутат Андрій Іванчук під час нещодавньої робочої поїздки Коломийщиною.

Оглянув будівництво дошкільного закладу у Лісному Хлібичині, амбулаторій у Печеніжині та Коршеві, спортивної зали у Марківці, водноспортивного комплексу у Коломиї, а також нещодавно збудований спортивний майданчик зі штучним покриттям у Гвіздці, міст у Королівці, а також обговорив з медиками потреби Коломийської ЦРЛ.

До теми"Мажоритарки нема, а Іванчук, певен, залишиться" - інтерв’ю з народним депутатом з Прикарпаття. ВІДЕО