ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Акція не пройшла дарма. У Старих Кривотулах встановлять світлофор за гроші ЄС

Керівники Служби автодоріг (САД) в Івано-Франківській області зустрілися з мешканцями села Старі Кривотули Тисменицького району, які сьогодні влаштували акцію протесту.

Говорили про безпеку руху на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига, зокрема на ділянці у Старих Кривотулах. Адже саме цього понеділка на знак протесту вийшли селяни у цьому селі, повідомляє Служба автодоріг в Івано-Франківській області, пише Дзеркало медіа.

За даними САД, згідно з паспортом дороги Н-10, в межах села Старі Кривотули світлофор не передбачений. Але враховуючи кількість ДТП на цій ділянці, Служба автодоріг внесла до діючого пілотного проекту влаштування в селі світлофорного об’єкту та освітлення пішохідних переходів.

Крім того, передбачили облаштування додаткової автобусної зупинки та ремонт діючих. Будуть продовжені роботи із поточного середнього ремонту, а зокрема влаштування з’їздів-виїздів із сільських вулиць та укріплення узбіч.

За даними САД, лише від початку року на автошляхах державного значення Івано-Франківської області загинуло і травмувалося понад 10 людей. Більшість ДТП сталася через необачність  водіїв, недотримання правил, зокрема – перевищення швидкості.

Згідно з пілотним проектом, що охоплює, крім Івано-Франківської, Львівську, Миколаївську, Херсонську та Хмельницьку області, цьогоріч на Прикарпатті передбачено встановлення 29 нових світлофорів із використанням сучасного інтелектуального обладнання, зі влаштуванням освітлення на пішохідних переходах та аварійно небезпечних ділянках. Фінансування – грантові кошти Євросоюзу.


Читайте також: На Прикарпатті селяни перекривали дорогу: вимагали від влади облаштувати світлофори на переходах