ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

675 тисяч закордонних паспортів очікують у черзі на персоналізаціюУ черзі на персоналізацію закордонних паспортів громадян України залишаються близько 675 тисяч документів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті  Державної міграційної служби, передає Європейська правда.

У зв'язку з можливою затримкою видачі на сайті ДМС ввели форму звернення.

"На сайті міграційної служби запроваджено нову зручну форму звернення, якою можуть скористатися громадяни, які не отримали своєчасно закордонний паспорт через технічну неспроможність виробника персоналізувати закордонні паспорти в умовах підвищеного попиту", - йдеться у повідомленні.

Якщо термін видачі документа завершився і паспорт не персоналізований на поліграфкомбінаті Україна, Міграційна служба буде направляти звернення підприємству-виробнику для подальшого розгляду.

У Міграційній службі додали, що з початку 2018 року в Україні було оформлено і виготовлено близько 1,4 млн закордонних паспортів.

Як повідомлялося, 16 січня Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило, що Поліграфічний комбінат "Україна" збільшив виробництво закордонних біометричних паспортів з 10 тисяч до 21 тисяч на добу за рахунок запуску нового обладнання для нанесення персональних даних.