ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

46-річна українка народила 18-ту дитину. ФОТОБагатодітна мати з Рівненської області народила 18-ту дитину. На світ з’явилася дівчинка. І мама, і дитина почуваються добре.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. пише ZAXID.NET.

"Багатодітна мати Ковалевич Людмила Петрівна з села Познань Рокитнівського району народила вісімнадцяту дитину. Дівчинка добре себе почуває, мама теж", - повідомив він.

Пологи, як повідомила місцевому виданню "ЧаРівне" завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення Рокитнівської РЦЛ Людмила Коцюрупська, минули без ускладнень, тривали півтори години. Дитинка здорова, почувається добре.

46-річна Любов Ковалевич мала 18 пологів, однак дітей у родині – 17. Один хлопчик помер. Найстаршій дитині нині 26 років.


"Якщо дасть Бог, то буду народжувати і 19-ий раз", - каже багатодітна мама.Багатодітних родин, в яких народилося і виховується 18 дітей, в Україні не так вже й багато. Проте для Рівненщини, особливо Рокитнівського району, як повідомляє видання "Вісті Рівненщини", такі багатодітні сім’ї - не рідкість.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!