ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

2500 грн за кожне вирощене теля - державна дотація для селян

У департаменті агропромислового розвитку відбулась нарада, на якій розглядались питання надання дотації за вирощування телят.

У поточному році з державного бюджету на цей напрямок передбачено 700 млн. грн,  інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало медіа.

Дотація призначається на безповоротній основі фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом переміщення від інших власників.

За словамиЯрослава Івасютина, щоб отримати дотацію, перш за все тварина повинна бути ідентифікована та зареєстрована. Власнику необхідно підготувати паспорт великої рогатої худоби, якщо він утримує 10 і більше голів молодняка – витяг з Єдиного державного реєстру тварин, паспорт громадянина України, довідку про відкриття рахунку в банку, ідентифікаційний номер фізичної особи.

Копії документів власниками телят подаються три рази в рік: до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року до сільської, селищної, міської ради та об’єднаної територіальної громади.

Одноосібники можуть отримати 2500 грн за кожне теля, яке утримується в особистому господарстві до 13-и місячного віку.

Кошти виплачуються за кожні повні 4 місяці утримання великої рогатої худоби на карткові рахунки відкритті у банках:

— від 1 до 5 місяців — 300 грн/голову;

— від 5 до 9 місяців — 700 грн/голову;

— від 9 до 13 місяців — 1500 грн/голову,

При наявності телят у особистому селянському господарстві на день подання документів.