ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

209 день війни: прикарпатські поліцейські закликають громадян дотримуватись комендантської години


Задля підтримання безпеки та спокою мешканців регіону, правоохоронці продовжують стежити за правопорядком на дорогах, працюють на блокпостах та контролюють криміногенну ситуацію в області цілодобово.Поліцейські вкотре звертаються до місцевих мешканців та гостей краю із проханням виконувати обмеження щодо комендантської години, яка діє на території Івано-Франківщини з 23 вечора до 5 ранку. У встановлені години потрібно залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.В цей період громадянам забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Також забороняється рух власного транспорту.

Якщо ви переміщуєтесь на автомобілі, правоохоронці зобов’язані зупинити транспортний засіб, перевірити документи у водія та наявний вантаж.

Такі заходи вимушені та обов’язкові, адже спрямовані на безпеку мешканців регіону.Також поліцейські закликають: не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких!


 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.